OSC: Háromból három!

Harmadik meccsét is nagy különbséggel nyerte meg az A-Híd OSC-Újbuda a férfi vízilabda OB I-ben, 14-3-ra győztek az újbudaiak a Tatabánya ellen.

A Vasas és a Kaposvár kiütését követően a Tatabánya ellen is érvényesítette a papíformát az OSC, Vad Lajos csapata az első két negyedben gólt sem kapott ellenfelétől a Nyéki Imre Uszodában.

- Majdnem azt kaptam, amit vártam. A védekezésünk a mai napon teljesen rendben volt, támadásban viszont sok kidolgozott helyzetet elhibáztunk. Bár lőttünk nagyon szép gólokat is, úgyhogy ezzel elégedett lehetek - értékelt a mérkőzést követően Vad Lajos vezetőedző.

Zantleitner Tamás, a Tatabánya szakvezetője így kommentálta a történteket: - Kapusunk bravúrjainak köszönhető, hogy nem kaptunk ki nagyobb különbséggel. Elöl nem voltunk eléggé bátrak, így 2-3 gól bennünk maradt, ami szépíthetett volna az eredményen.

A Szolnok és a Miskolc mellett az újbudai alakulat mérlege is hibátlan egyelőre a B-csoportban.