Férfi vízilabda BL

TABELLA

A csoport
1. SZOLNOK
2. Olympiakosz
3. Brescia
4. OSC
5. Spandau
6. Nice
8    7    1    –    85–50      22
8    7    1    –    76–44      22
8    3    2    3    64–58      11
8    2    3    3    60–55        9
8    1    1    8    54–75        4
8    –    –    8    45–102      0

forrás: nemzetisport.hu, 2017. március 22.

Selejtező – 1. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.09.30. péntek 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - A-HID OSC ÚJBUDA Nyéki Imre Uszoda 20–6 (5–2, 4–1, 6–2, 5–1)       >>
2016.10.02. vasárnap 11:00 A-HID OSC ÚJBUDA - Hannover 1898 Nyéki Imre Uszoda 12–11 (4–5, 2–1, 5–4, 1–1)       >>

 

 Selejtező – 2. forduló
Dátum Időpont - Helyszín Eredmény Bővebben
2016.10.14. péntek 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - Crvena zvezda (szerb) Brescia 8–7 (3–1, 3–3, 0–1, 2–2) >>
2016.10.15. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - Szintez Kazany (orosz) Brescia 11–11 (3–2, 5–2, 1–3, 2–4) >>
2016.10.16. vasárnap 12:00 A-HID OSC ÚJBUDA - Brescia (olasz) Brescia 11–11 (5–1, 2–3, 3–5, 1–2) >>

 

Selejtező – 3. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.10.26. szerda 19:30 A-HID OSC ÚJBUDA - SM VERONA (olasz) Nyéki Imre Uszoda 10–6 (1–2, 3–1, 3–1, 3–2) >>
2016.11.09. szerda 19:00 SM VERONA (olasz) - A-HID OSC ÚJBUDA Verona 13–11 (1–3, 2–1, 3–4, 7–3) >>

   

Csoportkör – A csoport – 1. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.11.30. szerda 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - SZOLNOKI DÓZSA-KÖZGÉP Nyéki Imre Uszoda 8–9 (2–2, 1–3, 2–2, 3–2)       >>

 

Csoportkör – A csoport – 2. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.12.10. szombat 19:30 Nice (francia) - A-HID OSC ÚJBUDA Nizza 7–13 (2–4, 4–3, 0–2, 1–4)       >>

 

Csoportkör – A csoport – 3. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.12.21. szerda 19:30 SPANDAU 04 BERLIN (német) - A-HID OSC ÚJBUDA Berlin 6–10 (0–3, 2–2, 2–2, 2–3)       >>

 

Csoportkör – A csoport – 4. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.01.18. szerda 17:00 A-HID OSC ÚJBUDA - Brescia (olasz) Nyéki Imre Uszoda 7–7 (4–2, 0–0, 1–3, 2–2)       >>

 

Csoportkör – A csoport – 5. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.02.07. szerda

18:00

(Digisport1
16.55)

Olympiakosz (görög) - A-HID OSC ÚJBUDA Görögország 7–4 (1–1, 2–1, 4–1, 0–1)  >>

 

Csoportkör– A csoport – 6. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.02.18. szombat 18:00 A-HID OSC ÚJBUDA - Olympiakosz (görög) Nyéki Imre Uszoda 7–8 (1–4, 2–2, 2–0, 2–2) >>

 

Csoportkör– A csoport – 7. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.03.01. szerda 17:00 Brescia (olasz) - A-HID OSC ÚJBUDA - 6–6 (1–2, 0–0, 1–2, 4–2) >>

 

Csoportkör– A csoport – 8. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.03.22. 19:45 A-HID OSC ÚJBUDA - Spandau 04 (német) Nyéki Imre Uszoda 5–5 (1–1, 3–1, 1–2, 0–1) Digisport1
>>

 

Csoportkör– A csoport – 9. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.04.05. szerda 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - Olympic Nice (francia) Nyéki Imre Uszoda 0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0) >>

 

Csoportkör– A csoport – 10. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.04.26. szerda 18:00 Szolnoki VSK - A-HID OSC ÚJBUDA Szolnok, Tiszaligeti Aréna 0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0) >>

© 2013-2017 - BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDA ÖNKORMÁNYZATA