Férfi vízilabda OB I

Az alapszakasz végeredménye:

1. Szolnoki Dózsa-Közgép
2. A-Híd OSC Újbuda
3. ContiTech-Szeged-Diapolo
4. VasasPlaket
5. PVSK-Mecsek Fűszért
6. Debreceni VSE
7. Metalcom-Szentes
8. KSI SE
14    13     -      1    214-91      39 pont
14    11    2      1    192-117    35
13      6    5      2    136-105    23
13      7    1      5    130-131    22
13      5    2      6    117-145    17
14      4    1      9    119-160    13
14      2    1    11     89-162      7
13       -      -   13     82-168      0

 

forrás: MTI 2017. február 04., szombat

ALAPSZAKASZ

Alapszakasz – A csoport – 1. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.09.27. kedd 19:30 A-HID OSC ÚJBUDA - PVSK Mecsek- Füszért Nyéki Imre Uszoda 15:5 (6:2, 3:1, 3:1, 3:1) >>

 

Alapszakasz – A csoport – 2. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.10.05. szerda 18:00 SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA Szolnoki u. 11:14 (1:4, 5:4, 3:3, 2:3) >>

 

Alapszakasz – A csoport – 3. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.10.08. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE Nyéki Imre Uszoda 15:7 (5:1, 1:2, 2:1, 7:3) >>

 

Alapszakasz – A csoport – 4. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.10.19. szerda 18:00 A-HID OSC ÚJBUDA - CONTITECH SZEGED Nyéki Imre Uszoda 11:11 (3:3, 4:3, 1:0, 3:5) >>

 

Alapszakasz – A csoport – 5. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.10.22. szombat 18:00 VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA Komjádi 7:10 (3:4, 1:2, 1:3, 2:1) >>

 

Alapszakasz – A csoport – 6. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.11.02. szerda 19:30 A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE Nyéki Imre Uszoda 14:12 (3:2, 5:2, 3:2, 3:6) >>

 

Alapszakasz – A csoport – 7. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.11.05. szombat 18:00 Metalcom-Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA Szentes 5–16 (1–6, 1–2, 3–4, 0–4) >>

 

Alapszakasz – A csoport – 8. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.11.19. szombat 19:00 PVSK Mecsek- Füszért - A-HID OSC ÚJBUDA Pécs-Abay 9–10 (2–2, 1–3, 3–2, 3–3) >>

 

Alapszakasz – A csoport – 9. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2016.11.23. szombat 19:30 A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC Nyéki Imre Uszoda 7–11 (3–2, 1–3, 2–3, 1–3) >>

 

Alapszakasz – A csoport – 10. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.01.14. szombat 11:00 KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA Szőnyi út 4–17 (3–2, 1–5, 0–5, 0–5) >>

 

Alapszakasz – A csoport – 11. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.01.21. szombat 18:00 CONTITECH SZEGED - A-HID OSC ÚJBUDA Szegedi Sportu. 10–10 (2–3, 2–3, 3–3, 3–1)

>>

 

 

Alapszakasz – A csoport – 12. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.01.28. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - VasasPlaket Nyéki Imre Uszoda 16–11 (4–1, 5–2, 3–3, 4–5) >>

 

 

Alapszakasz – A csoport – 13. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.02.01. szerda 19:15 DVSE - A-HID OSC ÚJBUDA DEBRECEN 7–20 (3–4, 3–7, 0–5, 1–4) >>

 

Alapszakasz – A csoport – 14. forduló 
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.02.04. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom-Szentes Nyéki Imre Uszoda 17–7 (5–1, 4–2, 3–1, 5–3) >>

 

 

KÖZÉPSZAKASZ

Középszakasz – Felsőház – 1. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.02.22. szeda 19:30 A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC Nyéki Imre Uszoda 0–0 (0–0, 0–0, 0–0, 0–0) >>

 

Középszakasz – Felsőház – 2. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.02.25. szombat 00:00 ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA - 0–0 (0–0, 0–0, 0–0, 0–0) >>

 

Középszakasz – Felsőház – 3. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.03.04. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - MKB-Euroleasing-BVSC Nyéki Imre Uszoda 0–0 (0–0, 0–0, 0–0, 0–0) >>

 

Középszakasz – Felsőház – 4. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.03.08. szerda 19:30 A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo Nyéki Imre Uszoda 0–0 (0–0, 0–0, 0–0, 0–0) >>

 

Középszakasz – Felsőház – 5. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.03.18. szombat 00:00 PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA - 0–0 (0–0, 0–0, 0–0, 0–0) >>

 

Középszakasz – Felsőház – 6. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.03.25. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger Nyéki Imre Uszoda 0–0 (0–0, 0–0, 0–0, 0–0) >>

 

Középszakasz – Felsőház – 7. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.03.29. szerda 00:00 MKB-Euroleasing-BVSC - A-HID OSC ÚJBUDA - 0–0 (0–0, 0–0, 0–0, 0–0) >>

 

Középszakasz – Felsőház – 8. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.04.01. szerda 00:00 FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA - 0–0 (0–0, 0–0, 0–0, 0–0) >>

 

© 2013-2017 - BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDA ÖNKORMÁNYZATA