Tenisz sikerek a Diego VSK-nál

A Diego VSK több játékosa is szerepelt a hétvégén különböző versenyeken, különböző eredménnyel.

A legkisebbeknek az OB sajnos nem sikerült túl jól, a tizenkét évesek között Dobák Bálint 6:3 6:4 arányban szenvedett vereséget Cseh Tamás Krisztofertől, Grams Anna Laura 6:1 6:1 arányban Szöllős Teklától.

Fenyősi Zoltán az F16 Hungaro Casing Kupán szintén az első körben búcsúzott, a nyolcig menetelt azonban Szabadhegy Dani, aki Veres Andreit és Tóth Zsombort is megverte.

Az L14-ben Kakuk Csenge első körben magabiztosan legyőzte Pankotay Dorkát, azonban utána kikapott Babos Elizától.

Az L16-os Diego Kupán már sokkal szebb eredmény született. Téglás Vivien egyéniben ugyan a második körben kiesett, azonban a párosban Kiss Lucával az oldalán a döntőig menetelt, ahol a Tsereteli Alexandra, Papi Klaudia páros bizonyult erősebbnek.

Az idei első F1 versenyen, a Metro-Fehér Sport Kupán három versenyzőnk is indult Balla Péter, Helmes Péter és Madarász Gergely személyében. A legfényesebb érmet Geri szerezte meg, aki egy nagyon izgalmas döntőben verte meg az első kiemelt Szatmáry Adriánt 6:2 1:6 6:3-ra.

Szurkolunk, hogy a két hét múlva esedékes OB-n is ilyen sikeresen szerepeljen.