Őszi újbudai Kyokushin Karate sikerek

Sikeresen szerepeltek az újbudai karatésok a sportág kora őszi versenyein. Cegléden Milus Kíra lett dobogós, Almásfüzitőn nyolc újbudai versenyző szerzett érmet.

A nyári klubedzőtábor és az alapozó edzések után szeptemberben két versenyen is indultak az újbudai Kyokushin Karate versenyzői. Szeptember 20-án Borhegyi Veronika formagyakorlatban, Milus Kíra küzdelemben képviselte Újbudát a ceglédi Sysman Open nemzetközi versenyen. Kíra harmadik helyezést ért el.

Ezt követően szeptember 27-én az Almásfüzitő kupára kaptak meghívást. A verseny kiváló lehetőség volt a fiatalabbak számára küzdelemben, a későbbi országos versenyekre való felkészüléshez. A megmérettetésre a 130 nevező, 15 klubból és 2 országból érkezett. A sportolók 4-5 fős csoportokban versenyeztek, az eredmény körmérkőzések alapján dőlt el. Az újbudai Kyokushin Karate Egyesülettől 18 versenyző indult és az alábbi eredményeket érték el: