Az első őszi újbudai karate sikerek

A Budai Harcművész SE újbudai gyerekcsoportja a 24 órás küzdelmi edzést követően részt vett az őszi szezon első versenyén szeptember 22.-én Almásfüzitőn. A 180 versenyzőt felvonultató meghívásos versenyen az újbudai csoport 12 versenyzője körmérkőzésekben gyakorolhatta az edzésen tanultakat, amely kiváló lehetőség volt a versenyhelyzet tesztelésére.

A versenyzők plusz feladatot is kaptak a küzdelemben történő tisztes helytállás mellett: a figyelmi szintjük minél magasabb és folyamatos szinten tartása volt a cél.

A feladatot a legtöbben sikeresen alkalmazták, így ezen a területen nagy előrelépés volt tapasztalható az előző versenyekhez képest.