Álláslehetőség: Sport- és rendezvényszervezőt keres az Újbuda Sportjáért Nonprofit Kft.

A XI. kerületi Újbuda Sportjáért Nonprofit. Kft. keresi sport- és rendezvényszervező munkatársát.

A munkakör leírása:

  • Létesítmények bérbeadása, szerződések előkészítése, bérlőkkel történő napi kapcsolattartás
  • Programok, sportesemények szervezése, lebonyolítása
  • Havi számlázás előkészítése, számlák kiküldése
  • Nagyrendezvények céljára árajánlat készítése és az események koordinálása

Elvárások:

  • A munkakör betöltéséhez szükséges felsőfokú szakirányú végzettség
  • MS Office (Excel, Word, Powerpoint stb.) megfelelő szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt
  • Gyors, lendületes, hatékony munkavégzés
  • Előnyt jelent: szervezői, sportszakmai gyakorlat / középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztonságos, stabil háttér
  • Profi munkakörnyezet egy dinamikusan fejlődő sportszervezetben

sport@ujbuda.hu