BME: Megvan az első!

Megszerezte első győzelmét a futsal NB I-ben a BME újonccsapata, a Nyírgyulajt verték az egyetemisták 5-2-re a Gabányi László Sportcsarnokban.

Harmadszorra lépett otthon pályára a BME, amely szerette volna első három pontjait megszerezni a hétfői, Nyírgyulaj elleni mérkőzésén - ellenfele az első forduló óta nyeretlen volt. És maradt.

Vass István játékvezetése mellett a BME bő egy perc alatt fordított 0-1 után az első félidőben, a fordulást követően egy Pallai-öngóllal növelte is az előnyét, majd a hajrában, újabb gyors gólváltás következett, amelyből ismét a hazaiak jöttek ki jobban, köszönhetően Viza duplájának.

Végül 5-2-re nyert az egyetemi gárda, amely egyben Szabó Zoltán csapatának az első NB I-es győzelmét is jelentette.

Férfi Futsal NB I, 6. forduló

BME-BT FC - Nyírgyulaj KSE 5-2 (2-1)

Gólszerzők: Fazekas 9., Horváth B. 9., Pallai 30. - öngól, Viza 39., 40., ill. Vass 8., Kántor  39.