Az OSC simán nyerte a fővárosi rangadót és harcol a bajnoki címért

Az OSC-Újbuda magabiztos, 13-6-os győzelmet aratott vendége, a Honvéd felett a férfi vízilabda ob I hétközi fordulójában.

Az OSC teljesen megérdemelten győzött a Nyéki Imre Uszodában az ellen a Honvéd ellen, amely az utóbbi két találkozójukon pontokat vett el Varga Dániel csapatától (mindkétszer döntetlen lett a fővárosi presztízscsata vége).

A három gólig jutó Vigvári Vince, valamint a 2-2 találattal záró Hárai, Manhercz és Sziládi vezérletével egyszer, 0-1-nél "engedte" vezetni a vendégcsapatot az újbudai gárda, amely nagy sebességgel és dinamikusan is vízilabdázva lépett el ellenfelétől.

Végül valamennyi negyedet megnyerte az OSC, értékes sikerrel zárva a rangadót, a Vasas vereségének köszönhetően pedig megerősítette harmadik pozícióját a tabellán.

E.ON férfi vízilabda OB I, alapszakasz, 24. forduló:

Genesys OSC-Újbuda - Budapesti Honvéd SE 13-6 (4-2, 3-1, 4-2, 2-1)

Az OSC gólszerzői: Vigvári 3, Hárai 2, Manhercz 2, Sziládi 2, Csacsovszky E., Várnai, Burián, Tóth M.