Az OSC nem tud hibázni, a BVSC-t is legyőzte

Továbbra is 100 százalékos a férfi vízilabda OB I felsőházában az A-Híd OSC-Újbuda, amely ezúttal a BVSC-t győzte le fölényesen, 17-10-re.

Noha a második percben még a zuglóiak szereztek vezetést, Vad Lajos csapata Rangyelovics vezérletével gyorsan fordított és ellépett 5-1-re az első negyed végére.

A vendégek is próbáltak magasabb fokozatra kapcsolni, élvezetes mérkőzés alakult ki, de félidőben így is magabiztos, 9-5-ös hazai előnyt mutatott a Nyéki Imre Uszoda eredményjelzője.

Az OB I újbudai listavezetője nem is engedte már ki a győzelmet a kezéből, 17-10-re megnyerte a találkozót és őrzi 100 százalékos mutatóját a felsőházban.

A-Híd OSC-Újbuda - BVSC-Zugló 17-10 (5-1, 4-3, 4-2, 4-4)

Az OSC gólszerzői: Manhercz K. 4, Bundschuh, Burián, Salamon, Rangyelovics 2-2, Erdélyi, Kovács G., Tóth M., Seman, D. Brguljan