Férfi Vízilabda OB I, 2017–2018

Alapszakasz – B csoport – 14. utolsó forduló

   

Tabella:

1. ZF-Eger
2. A-Híd OSC-Újbuda
3. PannErgy-Miskolci VC
4. RacioNet-Honvéd
5. PVSK Mecsek-Füszért
6. Metalcom-Szentes
7. EBP Tatabánya
8. ContiTech Szeged-Diapolo
14   13   1      -   175-77     40 pont
14   11    -     3   153-83     33
14     8   2     4   138-97     26
14     7   2     5   125-117   23
14     5   2     7   114-118   17
14     4   1     9   105-141   13
14     3   2     9     93-133   11
14      -    -   14     60-197     0

 

forrás: MTI 2018. február 22., csütörtök

 

FÉRFI VÍZILABDA OB I, 2017–2018
ALAPSZAKASZ

 

 

Alapszakasz – B csoport – 14. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2018.02.22. csütörtök 17:30 ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA Eger-Bitskey 8–7 (1–2, 3–2, 2–1, 2–2)

M4Sport

>>

 

Alapszakasz – B csoport – 13. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2018.02.03. szombat 18:00 CONTITECH SZEGED - A-HID OSC ÚJBUDA Szegedi Sportu. 4-13 (1-3, 0-6, 1-2, 2-2) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 12. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2018.01.31. szerda 19:30 A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC Nyéki Imre Uszoda 8-4 (3-1, 1-1, 2-2, 2-0) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 11. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2018.01.27. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - PVSK-Mecsek Füszért Nyéki Imre Uszoda 10-6 (3-2, 2-3, 2-1, 3-0) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 10. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.01.20. szombat 16:00 Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA Tatabánya 5-12 (1-2, 1-4, 2-1, 1-5) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 8. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2018.01.10. szerda 19:30 A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd Nyéki Imre Uszoda 9–4 (1–0, 2–1, 2–2, 4–1) >>

  

Alapszakasz – B csoport – 9. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.12.16. szombat 18:00 Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA Szentes 10-14 (1-6, 1-3, 2-4, 6-1) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 7. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.11.18. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger Nyéki Imre Uszoda 8-9 (3-3, 3-2, 0-2, 2-2) >>

   

Alapszakasz – B csoport – 6. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.11.04. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - CONTITECH SZEGED Nyéki Imre Uszoda 15-1 (4-1, 2-0, 3-0, 6-0) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 5. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.10.28. szombat 19:00 PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA Miskolc, Kemény D. 7-10 (3-1, 0-3, 4-4, 0-2) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 4. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.10.21. szombat 19:00 PVSK-Mecsek Füszért - A-HID OSC ÚJBUDA Pécs-Abay 6-13 (2-2, 2-4, 0-2, 2-5) >>

  

Alapszakasz – B csoport – 3. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.10.11. szerda 19:30 A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya Nyéki Imre Uszoda 15-3 (5-1, 3-0, 3-1, 4-1) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 2. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.10.07. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes Nyéki Imre Uszoda Nyéki Imre Uszoda 13-4 (5-0, 2-1, 2-1, 4-2) >>

  

Alapszakasz – B csoport – 1. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.10.04. szerda 20:00 Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA Kőér u. 12-6 (2-1, 3-2, 5-3, 2-0) >>

 

© 2013-2017 - BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDA ÖNKORMÁNYZATA