Férfi Vízilabda OB I, 2017–2018

Alapszakasz – B csoport – 7. forduló

   

Tabella:

1. ZF-Eger
2. A-Híd OSC-Újbuda
3. PannErgy-Miskolci VC
4. RacioNet-Honvéd
5. PVSK Mecsek-Füszért
6. EBP Tatabánya
7. Metalcom-Szentes
8. ContiTech Szeged-Diapolo
7   7    -    -   84-35   21 pont
7   5    -   2   80-42   15
7   4    -   3   64-45   12
6   4    -   2   54-47   12
6   2   1   3   49-53     7
7   2   1   4   46-67     7
7   2    -   5   46-64     6
7    -    -   7   30-100   0

 

forrás: MTI 2017. november 18., szombat

FÉRFI VÍZILABDA OB I, 2017–2018
ALAPSZAKASZ

 

 

Alapszakasz – B csoport – 8. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2018.01.10. szerda 19:30 A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd Nyéki Imre Uszoda 0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 9. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.12.16. szombat 18:00 Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA Szentes 0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 7. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.11.18. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger Nyéki Imre Uszoda 8-9 (3-3, 3-2, 0-2, 2-2) >>

   

Alapszakasz – B csoport – 6. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.11.04. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - CONTITECH SZEGED Nyéki Imre Uszoda 15-1 (4-1, 2-0, 3-0, 6-0) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 5. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.10.28. szombat 19:00 PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA Miskolc, Kemény D. 7-10 (3-1, 0-3, 4-4, 0-2) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 4. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.10.21. szombat 19:00 PVSK-Mecsek Füszért - A-HID OSC ÚJBUDA Pécs-Abay 6-13 (2-2, 2-4, 0-2, 2-5) >>

  

Alapszakasz – B csoport – 3. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.10.11. szerda 19:30 A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya Nyéki Imre Uszoda 15-3 (5-1, 3-0, 3-1, 4-1) >>

 

Alapszakasz – B csoport – 2. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.10.07. szombat 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes Nyéki Imre Uszoda Nyéki Imre Uszoda 13-4 (5-0, 2-1, 2-1, 4-2) >>

  

Alapszakasz – B csoport – 1. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.10.04. szerda 20:00 Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA Kőér u. 12-6 (2-1, 3-2, 5-3, 2-0) >>

 

© 2013-2017 - BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDA ÖNKORMÁNYZATA