Férfi Vízilabda Bajnokok Ligája, 2017–2018

  TABELLA

   

A csoport
1. Olympiakosz
2. Barceloneta
3. Dubrovnik
4. Dinamo Moszkva
5. Brescia
6. Hannover
7. OSC
8. Partizan Beograd
12   10   1     1   126–83     31
12     8   3     1   122–81     27
12     7   1     4   122–95     22
12    6   4     2   122–105   22
12     6   2     4   96–92     19
12     3   0     9   111–131     9
12     2   1     9     81–107       7
12     0   0   12     77–163     0

forrás: LEN Champions League hivatalos weboldala, 2018.04.18.

 
FÉRFI VÍZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, 2017–2018

 

A csoport
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2018.05.09. szerda 20:30 OSC - VK PARTIZAN Nyéki Imre Uszoda 0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0) >>
2018.04.28. szombat 19:30 WASPO HANNOVER - OSC HANNOVER, GER 0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0) >>
2018.04.18. szerda 20:30 OSC - CNA BARCELONETA Nyéki Imre Uszoda 6-8 (1-4, 1-0, 1-3, 3-1) >>
2018.03.31. szombat 20:30 AN BRESCIA - OSC BRESCIA, ITA 9–5 (2–1, 3–1, 1–1, 3–2) >>
2018.03.14. szerda 19:30 OLYMPIACOS PIRAEUS - OSC ATHENS, GRE 10–7 (4–0, 3–1, 2–3, 1–3) >>
2018.02.28. szerda 20:30 OSC - JUG DUBROVNIK Nyéki Imre Uszoda 4-7 (2-2, 1-2, 1-2, 0-1)

>>

DigiSport2

2018.02.07. szerda 19:15 DYNAMO MOSCOW - OSC MOSCOW, RUS 7-7 (1-2, 1-1, 2-2, 3-2) >>
2018.01.24. szombat 18:30 OSC BUDAPEST - DYNAMO MOSCOW Nyéki Imre Uszoda 5-10 (1-3, 0-3, 1-2, 3-2) >>
2018.01.13. szombat 18:30 JUG DUBROVNIK - OSC DUBROVNIK, CRO 12-10 (4-2, 3-2, 2-2, 3-4) >>
2017.12.20. szerda 18:30 A-HID OSC ÚJBUDA - OLYMPIACOS PIRAEUS Nyéki Imre Uszoda 6–10 (2–3, 1–2, 2–4, 1–1) >>
2017.12.09. szombat 00:00 A-HID OSC ÚJBUDA - AN BRESCIA Nyéki Imre Uszoda 6–8 (1–1, 3–2, 0–2, 2–3) >>
2017.11.29. szerda 19:15 CNA BARCELONETA - A-HID OSC ÚJBUDA Barcelona, ESP 12–6 (2–1, 4–1, 3–0, 3–4)

>>

2017.11.08. szerda 20:30 A-HID OSC ÚJBUDA - WASPO HANNOVER Nyéki Imre Uszoda 8-7 (2-2, 1-2, 2-1, 3-2)

>>

DigiSport

2017.10.25. szerda 19:00 VK PARTIZAN - A-HID OSC ÚJBUDA Belgrade, SRB 7-11 (2-4, 2-2, 2-1, 1-4) >>

 

Selejtező – 3. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.10.14. szombat 18:00 SPARTAK VOLGOGRAD - A-HID OSC ÚJBUDA Volgograd, RUS 7-14 (3-5, 1-3, 1-4, 2-2) >>
2017.10.18. szerda 19:10 A-HID OSC ÚJBUDA - SPARTAK VOLGOGRAD Nyéki Imre Uszoda 12–7 (4–2, 1–0, 4–3, 3–2)

DigiSport1

>>

   

Selejtező – 2. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.09.29. péntek 20:15 A-HID OSC ÚJBUDA - ANC GLYFADA Nyéki Imre Uszoda 19-7 (8-2, 3-1, 4-2, 4-2)

DigiSport

>>

2017.09.30. szombat 19:10 A-HID OSC ÚJBUDA - CC NAPOLI Nyéki Imre Uszoda 11-7 (1-0, 5-3, 2-2, 3-2)

DigiSport

>>

2017.10.01. vasárnap 13:00 A-HID OSC ÚJBUDA - CN MARSEILLE Nyéki Imre Uszoda 7-8 (1-4, 2-2, 1-1, 3-1)

DigiSport

>>

    

Selejtező – 1. forduló
Dátum Időpont Hazai csapat - Vendég csapat Helyszín Eredmény Bővebben
2017.09.14. csütörtök 20:15 CF PORTUENSE - A-HID OSC ÚJBUDA Banja Luka, BIH 3-22 (0-5, 04, 0-4, 3-9) >>
2017.09.15. péntek 11:10 CN TERRASSA - A-HID OSC ÚJBUDA Banja Luka, BIH 5–11 (1–4, 1–1, 2–4, 1–2) >>
2017.09.15. péntek 20:15 A-HID OSC ÚJBUDA - BANJA LUKA Banja Luka, BIH 30–2 (11–1, 3–0, 10–0, 6–1) >>
2017.09.17. vasárnap 12:00 A-HID OSC ÚJBUDA - SINTEZ KAZAN Banja Luka, BIH 10–6 (1–3, 4–1, 4–0, 1–2) >>

   

© 2013-2017 - BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDA ÖNKORMÁNYZATA