Vízilabda OB I: Rangadót nyert az OSC Szolnokon

Az újbudai OSC 11-8-ra nyert Szolnokon a férfi vízilabda OB I alapszakaszának rangadóján.

A vendégcsapat – amely sikerével megelőzte a tabellán riválisát – legjobbja a háromgólos Manhercz Krisztián volt, a hazaiaknál Jansik Dávid négyszer volt eredményes.

A nap rangadóját Varga Dánielék a meccs elejétől fogva kézben tartották az irányítást. A félidőben 5-2-re vezetett az OSC, majd a harmadik negyed végére öt góllal is elhúzott a vendégcsapat (4-9).

A zárónegyedben már nem engedte ki a kezéből a győzelmet az OSC, és ezzel a három ponttal meg is előzte a Szolnokot a tabellán, fellépve a harmadik helyre. Folytatás szerdán egy újabb rangadóval - a Vasassal csap össze az újbudai csapat a Komjádiban.

E.ON OB I, 11. forduló:

Szolnoki Dózsa – Genesys OSC-Újbuda 8-11 (1-2, 1-3, 3-5, 3-1)

Az OSC gólszerzői: Manhercz K. 3, Tóth M. 2, Vigvári Vince 2, Csacsovszky E. 2, Angyal, Burián