Vízilabda: Kettős győzelemmel jutott tovább az OSC a Magyar Kupában

46 gólt dobott a két újbudai mérkőzésen az OSC a Debrecennek - a negyeddöntőben a Szolnok lesz az ellenfél.

Magabiztos győzelmekkel abszolválta a Nyéki Imre Uszodában megrendezett Magyar Kupa-mérkőzéseit a Genesys OSC-Újbuda, amely előbb 18-7-re, majd 28-4-re győzte le a Debrecent, és jutott a sorozat legjobb nyolc csapata közé.

Az "odavágón" a 4 gólos Manhercz Krisztián vezette győzelemre az OSC-t, míg a szintén Kondorosi úti második találkozón Angyal Dániel 7 találattal volt csapata legeredményesebb játékosa.

Varga Dániel vezetőedző értékelése a csatolt videóban megtekinthető!

A hétfői sorsoláson aztán az is kiderült, hogy a Genesys OSC-Újbuda a BENU Magyar Kupa negyeddöntőjében a Szolnokkal találkozik majd. Az első mérkőzésre a Nyéki Imre Uszodában kerül sor november 23-án, szerdán (19:30), míg a szolnoki visszavágót november 26-án, szombaton (16:00) rendezik meg.

BENU Magyar Kupa, nyolcaddöntő:

Debreceni VSE-Master Good - Genesys OSC 7-18 (2-6, 0-4, 3-4, 2-4)

Az OSC gólszerzői: Manhercz K. 4, Dala D., Vigvári Vince 3-3, Csacsovszky E., Angyal, Aranyi 2-2, Várnai, Hegedűs Z.

Genesys OSC - Debreceni VSE-Master Good 28-4 (7-1, 6-1, 8-2, 7-0)

Az OSC gólszerzői: Angyal 7, Vigvári Vince 5, Burián 4, Csacsovszky E. 3, Manhercz K., Salamon, Dala D. 2-2, Várnai, Tóth M., Bundschuh