Vízilabda: A legjobbkor rázta meg magát a dobogós OSC

Az OSC-Újbuda eredményes hajrával és négy gól különbséggel nyert az UVSE ellen a férfi vízilabda ob I-ben. A győztes hazaiaknál kilenc játékos osztozott a találatokon.

Az OSC-Újbudának nagyot kellett küzdenie az újabb győzelemért a Nyéki Imre Uszodában, Varga Dániel csapatának 0-3-ról kellett fordítania az UVSE ellen.

A vendégek a folytatásban is masszívan tartották a lépést esélyesebb ellenfelükkel szemben, de aztán a záró negyedben egyértelműsítette a papírformát az OSC, amely végül 14-10-es győzelmet aratott.

Az újbudaiaknál Tóth Márton volt a legeredményesebb három góllal, Manhercz, Salamon és Sziládi pedig 2-2 találatig jutott. Győzelmével az újbudai csapat a harmadik helyen áll a férfi OB I tabelláján.

E.ON Férfibajnokság, 11. forduló:

OSC-Újbuda - UVSE-Hunguest Hotels 14-10 (0-1, 4-2, 3-3, 7-4)

Az OSC gólszerzői: Tóth M. 3, Manhercz K. 2, Salamon 2, Sziládi 2, Csacsovszky E., Bundschuh, Erdélyi, Burián, Dala