Újpest-Újbuda: 0-4 - kiütéssel győzött a Kelen az NB I-ben

Nagykülönbségű győzelmet aratott Újpesten a Kelen SC női NB I-es csapata.

Bernhardt Barbara és Bernhardt Bernadett (előbbi harmadszor, utóbbi először volt eredményes a bajnoki idényben), a Kelen SC ikerpárja bő negyedóra alatt eldöntötte a találkozót, a 17. percben ugyanis az ő góljaikkal vezetett 2-0-ra az újbudai együttes Újpesten. És hogy a szünetre még biztosabb legyen a vendégvezetés, arról Ambach gondoskodott a 36. percben jegyzett találatával.

A második félidő ráadásában aztán Berencsi is betalált, kiütésessé téve Kun István csapatának győzelmét a sereghajtó ellen. A Kelen ezzel negyedik (zsinórban pedig második) sikerét arrat már a Simple Liga Női NB I-ben, és újoncként fellépett a tabella 6. helyére.

Simple Liga Női NB I, 11. forduló:

Újpest FC - Kelen SC 0-4 (Bernhardt Ba. 7., Bernhardt Be. 17., Ambach 36., Berencsi 91.)