Sima győzelemmel kezdte az évet az OSC a bajnokságban

Szegedi sikerével őrzi második helyét a férfi vízilabda OB I-ben az OSC-Újbuda.

Megkezdte 2021-es szereplését az OSC-Újbuda a bajnokságban, méghozzá egy magabiztos győzelemmel. Varga Dániel csapata Szegeden már az első negyedben kétgólos előnyre tett szert és fórját fokozatosan növelte, az utolsó játékrészig egészen masszív védekezést bemutatva.

A hazaiak ugyan a negyedik negyedben négyszer is betaláltak, de az OSC-nek erre is volt öt válasza, így összességében sima, 15-7-es sikert arattak az újbudai pólósok. A vendégek legeredményebb játékosa Burián Gergely volt három találattal, de Csacsovszky, Salamon, illetve Tóth Márton is 2-2 gólt szerzett.

Folytatás szombaton, a Margitszigeten, ahol a KSI vendége lesz majd a kerületi vízilabda-csapat.

Szegedi VSE - OSC-Újbuda 7-15 (1-3, 2-5, 0-2, 4-5)

Az OSC gólszerzői: Burián 3, Csacsovszky E., Salamon, Tóth M. 2-2, Bundschuh, Erdélyi, Hárai, Manhercz K., Dala D., Sziládi