OSC-Ferencváros: Döntetlen a vízilabda-BL magyar rangadóján

Az A-Híd OSC-Újbuda 10-10-es döntetlent játszott hazai pályán a címvédő FTC-vel a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában, a B-csoport szombati magyar rangadóján.

Az első negyedben az OSC 3-1-re elhúzott, de a másodikban az FTC 3-0-val fordított. A harmadik negyedben már a támadások játszották a főszerepet, az 5-5-ös részeredmény után nem változott a különbség.

A zárónegyedben a védekezés került előtérbe, sokáig nem esett gól, aztán az OSC egyenlített. Az FTC még egyszer vissza tudta venni a vezetést, de az újbudai csapat fél perccel a vége előtt Manhercz Krisztián ötméteresével kiharcolta a döntetlent.

A BL-ben két nyolcas csoportban zajlanak a küzdelmek, az A csoportból négyen jutnak tovább - itt szerepel a Szolnok -, míg a B-ből a nyolcas döntőben házigazda Pro Recco melletti három legjobb. (MTI)

Bajnokok Ligája, B-csoport, 7. forduló:

A-Híd OSC-Újbuda - FTC-Telekom Waterpolo 10-10 (3-1, 0-3, 5-5, 2-1)

Gólszerzők: Brguljan, Erdélyi, Hárai, Manhercz 2-2, Prlainovic, Ubovic 1-1, illetve Vámos 4, Varga Dé. 2, Constantin-Bicari, Funtulisz, Sedlmayer, Younger 1-1

A csoport állása: 1. Pro Recco 17 pont, 2. Ferencváros 17, 3. OSC 13, 4. Mladost Zagreb 13, 5. CN Marseille 6, 6. CN Terrassa 6, 7. Waspo Hannover 3, 8. Dinamo Tbiliszi 0