Óriási hajrával mentette meg veretlenségét az OSC-Újbuda

11-11-es döntetlen született a Nyéki Imre Uszodában, így az OSC és a Vasas is veretlen maradt a férfi vízilabda OB I-ben a rangadó után.

Elképesztő fordulatokat hozott a szerdai találkozó, hiszen előbb 0-1 után 4-1-re vezetett az OSC a presztízsmeccsen, 6-2, majd 6-6 után azonban a Vasas húzott el 11-7-re a Nyéki Imre Uszodában.

Ekkor úgy tűnt, a vendégek örülhetnek már a végén, de Varga Dániel csapata egészen fantasztikus hajrát mutatott be. Az utolsó három és fél percben már nem kapott gólt az OSC, ellenben lőtt négyet, ezzel 11-11-es döntetlenre mentette a meccset. A magyar válogatott Manhercz Krisztián az utolsó másodpercben lőtte az egyenlítő gólt.

Ezzel mindkét csapat megőrizte veretlenségét, az OSC pedig a hétvégén a harmadik veretlen OB I-es csapat, a Ferencváros ellen játszik újabb rangadót, immáron a Komjádi-uszodában.

Genesys OSC-Újbuda - A-Híd VasasPlaket 11-11 (5-2, 1-3, 1-4, 4-2)

Az OSC gólszerzői: Manhercz K. 3, Salamon 2, Burián 2, Bundschuch, Hárai, Csacsovszky E., Vigvári Vince