Kiütéses OSC-siker az OB I rajtján

Vad Lajos csapata 17-6-ra verte első bajnokiján a Vasast a Komjádi Uszodában. Erdélyi és Hárai 4-4, Tóth Márton 3 gólig jutott.

Remekül mutatkozott be az OB I-ben is Vad Lajos vezetésével az A-Híd OSC-Újbuda. A rijekai Eurokupa-csoportját hibátlanul megnyerő gárda már az első két negyedben négygólos előnyre tett szert, majd egy szorosabb harmadik játékrészt követően, hajrában kiütötte a Vasast.

Különösen az újbudai csapatkapitány, a válogatott Világliga-keretébe is bekerült Hárai Balázs volt elemében, nem tudtak vele mit kezdeni a hazaiak, de Erdélyi Balázs is négy gólig jutott végül.

Folytatás október 20-án, a Nyéki Imre Uszodában, a Kaposvár ellen.

Férfi vízilabda OB I, alapszakasz, B-csoport:
Vasas-Plaket - A-Híd OSC-Újbuda 6-17 (1-3, 1-3, 3-4, 1-7)

Vasas: Jónás – Halek 1, Bencz, Miklós L., Simon H. 1, Hegedűs G. 1, Takács B.

Csere: Mátyok 1, Major, Szabó B. 1, Sélley-Rauscher, Hajdú A., Hőna 1, Dévai (kapus)

OSC: Mitrovics – Hárai 4, Randjelovics, Bunschuch, Erdélyi 4, Brguljan, Kovács G. 2.

Csere: Seman 2, Manhercz K. 1, Tóth M. 3, Salamon 1, Burián, Szabó B.

Vad Lajos: - Sikerünk kulcsa, hogy motiváltak és alázatosak voltunk, és csapatként tudtunk működni.

Vad Lajos bővebb értékelése a talákozóról az alábbi videón látható/hallható!