Kiütés: Gólt is alig kapott az OSC a Honvéd ellen

A felsőházi éllovas és hibátlan A-Híd OSC-Újbuda mindössze két gólt kapva, 11-2-re diadalmaskodott a Honvéd vendégeként a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

Vad Lajos tíz év után meccselt vendégedzőként a Kőér utcában, együttese pedig mindössze két gólt kapva nyert a Honvéd ellen, így továbbra is hibátlan a bajnoki idényben.

Az olimpiai, világ- és négyszeres Európa-bajnok Braniszlav Mitrovics nagyszerűen védte az újbudai kaput, csapattársai pedig a "döcögősebb" első negyed (1-1) után állva hagyták a hazaiakat, 2-0, 3-0 és 5-1 volt sorrendben a második, harmadik és negyedik játékrész végeredménye.

A mérkőzésé pedig 11-2, Erdélyi, Burián és Kovács Gergő is két-két találattal zárta az összecsapást.

Folytatás április 10-én, Egerben.

Budapesti Honvéd - A-Híd OSC-Újbuda 2-11 (1-1, 0-2, 0-3, 1-5)

Az OSC gólszerzői: Erdélyi 2, Burián 2, Kovács G. 2, Manhercz K., Randjelovics, Salamon, Ubovics, Hárai