BL: Nem bírt az OSC a világ egyik legjobb csapatával

14-10-re kapott ki a Nyéki Imre Uszodában az A-Híd OSC-Újbuda az olasz Pro Recco elleni férfi vízilabda Bajnokok Ligája-rangadón, így neves ellenfele megelőzte a táblázaton.

Az első félidőben az olaszok diktálták a tempót és végig vezettek, de az OSC a nagyszünetre fel tudott jönni egy gólra.

A harmadik negyed újabb újbudai góllal indult, de a fordítás nem jött össze Vad Lajos csapatának 6-6-nál és 7-7 -nél sem. A Recco ezután megint ellépett, az utolsó felvonásnak háromgólos különbségnél indult neki a két csapat, végül néggyel (10-14) nyert a világ egyik legerősebb és legtehetősebb csapata Újbudán.

A Pro Recco ezzel meg is előzte a Bajnokok Ligája B-csoportjának második helyén az újbudaiakat.