18 meccs veretlenül: Két mesterötössel győzött az OSC - videó

Az OSC-Újbuda Erdélyi Balázs és Tóth Márton 5-5 góljával ütötte ki a Debrecent a férfi vízilabda OB I-ben.

Az OSC hazai medencében, a Nyéki Imre Uszodában játszva magabiztosan győzte le a Debrecent a férfi vízilabda OB I alapszakaszának szerdai játéknapján. Ezzel az újbudai pólócsapat magabiztosan tartja második helyét a tabellán.

Jól kezdtek a hazaiak, az első negyedben öt jelenlegi és korábbi válogatott játékos talált be: Manhercz Krisztián, Tóth Márton, Salamon Ferenc, Erdélyi Balázs és Burián Gergely is eredményes volt. Közülük végül Erdélyi és Tóth 5-5 gólig jutott, az OSC pedig magabiztosan győzte le a hajdúsági fiatalokat, akiknek nem volt esélyük megszakítani Varga Dániel csapatának 18 bajnoki óta tartó veretlenségi sorozatát.

OSC-Újbuda - Debreceni VSE 18-9 (5-1, 5-4, 4-2, 4-2)

Az OSC gólszerzői: Erdélyi, Tóth M. 5-5, Burián 3, Bundschuh, Manhercz K., Salamon, Dala D., Sziládi

Eurokupa: Spanyol rivális érkezik

Ugyancsak az OSC-hez kapcsolódó hír, hogy a XI. kerületi gárda a spanyol Sabadell csapatával találkozik a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében, és a Nyéki-uszodában kezdi majd a párharcot.